Вітання голови Норвоархангельської селищної ради Шамановоського Юрія Павловича зі святом Трійці

Дата: 12.06.2022 20:44

Вітаємо з Зеленими святами! Бажаємо миру і злагоди в родині та в нашій славній Україні. Нехай божа ласка обергіає наших воїнів та допомагає їм швидше впоратися з ворогом нашої землі, подарують їм сили, мужність і незламність. Нехай небеса охороняють вас та вашу родину і вказують на правильний, світлий шлях у житті. Непохитної віри, Божої милості та обдарування, чуйного серця і доброти. Нехай Ваша душа не знає печалей і світиться щастям.
З повагою, Новоархангельській селищний голова Юрій Шамановський.