Зустріч Новоархангельського селищного голови Юрія Шамановського та голови Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валерія Юрченка .

Дата: 08.06.2022 09:54

07 червня 2022 року відбулася зустріч Новоархангельського селищного голови Юрія Шамановського та голови Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валерія Юрченка .

У ході зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема особливу увагу було зосереджено і на такій категорії осіб, як внутрішньо переміщені і на яких поширюється дія Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Також було обговорено питання забезпечення потреб ЗСУ для нашої спільної перемоги.

За  результатами зустрічі було налагоджено співпрацю між Новоархангельською селищною радою та Кіровоградською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України, метою якої є консолідація зусиль сторін, спрямованих на надання гуманітарної допомоги особам, які її потребують.

Від імені Новоархангельської територіальної громади селищний голова Юрій Шамановський висловив подяку за плідну співпрацю і висловив надію на подальшу спільну роботу, яка є вкрай необхідною в даний час.