Автотранспорт для армії

Дата: 08.06.2022 08:44

Як уже повідомлялося, вірменська спільнота нашого краю з власної ініціативи і за власний рахунок придбала для потреб Збройних Сил України позашляховик і легковик Skoda Octavia. Тим самим вірменська община внесла свою частку в перемогу над російським агресором.

Skoda Octavia залишилася в користуванні особового складу третього відділу Голованівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який очолює підполковник Андрій Григорович Іващенко. Вона вже активно використовується в роботі.

У вівторок 7 червня представники вірменської діаспори передали пофарбований в плямистий камуфляжний колір позашляховик Kia Sorento уповноваженій особі одного з підрозділів Збройних Сил України. Це добра підмога нашим армійцям, які потребують значну кількість автотранспорту.