«Місцеве самоврядування єднає світ заради миру!»

Дата: 26.05.2022 14:17

26 травня 2022 року відбулася он-лайн зустріч, організована Асоціацією малих міст України на цифровій платформі «Супермаркет рішень» між представниками місцевого самоврядування Латвії і України в рамках проекту «Місцеве самоврядування єднає світ заради миру!».

Зустріч відбулася з представниками Ризького регіону Латвії.

До складу Ризького регіону входять: столиця Латвії – Рига та прилеглі муніципалітети: курортні місто Юрмала та самоврядування Адажи, Марупе, Саласпілс, Олайне, Кекава, Ропажі, Сігулда.

Основні питання, які було обговорено:

1. Про вирішення проблем, які виникають у малих громадах у зв'язку з воєнним станом.
  2. Про діяльність ОМС України в умовах воєнного стану.
  3. Про міжмуніципальне партнерство та можливості допомоги місецовму самоврядуванню України.
  4. Підписання меморандумів про побратимство між Ризькою метрополією та та ОМС України.
  5. Про партнерство Латвійської торгово-промислової палати та Асоціації малих міст України.

Такі заходи сприяють допомозі громадам, налагодженню співпраці і побратимських відносин, посиленню партнерства місцевого самоврядування України та Латвії в умовах воєнного часу та з перспективою на відродження України.