Провідні сайти з пошуку роботи України відтепер працюють разом

Дата: 25.05.2022 10:09

Провідні сайти з пошуку роботи України відтепер працюють разом

Забезпечити роботою українців в умовах війни можливо, лише працюючи злагоджено, об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін – бізнесу, держави та шукачів роботи.

23 травня підприємства – власники сайтів Work.ua, robota.ua, grc.ua – сайт з пошуку роботи, novarobota.ua, pidbir.com та Державна служба зайнятості за участі Міністерства економіки України як організатора підписали договір про співпрацю та інформаційну взаємодію.

Мета – створення на ресурсах Державної служби зайнятості національного інформаційного порталу з єдиною базою вакансій, що будуть оновлюватися в режимі реального часу.