23 травня — День героїв

Дата: 23.05.2022 08:59

Дорогі співвітчизники!

23 травня українці відзначають величне і значиме свято — День героїв. Цього дня ми маємо нагоду згадати і вклонитися подвигу українських козаків, січових стрільців, незламних духом учасників визвольної боротьби початку ХХ століття, воїнів Української повстанської армії, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО і Збройних Сил України. Ми сповнюємося гордістю і висловлюємо свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чия героїчна жертовність стала прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, котрі віддали життя за свободу Вітчизни.

У цій боротьбі наша громада має свої втрати. Назавжди залишаться в серцях земляків імена загиблих учасників антитерористичної операції: Сергія Івановича Сурженка, Івана Альбертовича Аліщенка, Миколи Миколайовича Томака, Миколи Миколайовича Покрищенка. У війні з російським агресором обірвалося молоде життя Сергія Сергійовича Стецюка і Олега Олександровича Бертеньова. Вічна їм пам'ять!

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю героїв, панують мир і злагода. Бажаю всім добра, а нашій державі — могутності та процвітання!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою селищний голова Юрій Шамановський.