«До професії має лежати душа» – чи маєте ви хист до сучасних інформаційних технологій?

Дата: 16.05.2022 10:57

Ваша мрія стати вебдизайнером? Бажаєте більш поглиблено розібратись у комп’ютерній системі? Тоді ми допоможемо опанувати необхідні навички для здійснення вашого бажання.

Так, 20 травня 2022 року стартує професійне навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», яке проводитимуть викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 8 місяців.

За цей час ви удосконалите знання щодо роботи з текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями. Отримаєте розширену інформацію щодо основних мов програмування, методів захисту інформації на персональних комп’ютерах та в мережах, правил налагодження та обслуговування мережевих систем, а також встановлення, налагоджування та забезпечування роботи окремих компонентів та конфігурацій операційних систем.

Після проходження профнавчання ви можете себе спробувати у таких професіях:

• спеціаліст з монтажу та налагодження комп’ютерних мереж;
  • майстер зі збірки персонального комп’ютера та комп’ютерних систем;
  • офіс-менеджер;
  • верстальник;
  • дизайнер комп’ютерної графіки, вебдизайнер;

продавець комп’ютерної техніки.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Умови направлення на навчання:

• повна або базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Якщо вас зацікавила ця інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.