ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні

Дата: 09.05.2022 13:08

Детальний план території на земельні ділянки площею 2,0 га по вул.Садова, 1 села Кам'янече в адміністративних межах Новоархангельської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту)

Назва містобудівної документації: Детальний план території земельної ділянки по вул.Садова, 1 села Кам'янече в адміністративних межах Новоархангельської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту)

Період проведення громадських слухань: з 05 травня 2022 року по 05 червня 2022 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації:

рішення Новоархангельської селищної ради від «16» липня 2021 року  №75 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»,

Замовник містобудівної документації: Новоархангельської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області

Платник містобудівної документації: Фермерське господарство «Кам’янече» Петрова Леоніда Юрійовича

Розробник проекту містобудівної документації: ФОП Пенязь Т.О..

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території за межами населеного пункту, визначення її функціонального призначення та параметрів забудови з метою розміщення окремого об'єкта будівництва.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку території площею 2,0 га.

Техніко-економічні показники містобудівної документації:

• загальна довжина ПЛ (в межах Радивилівського району, за межами населених пунктів) – 23,50 км;
  • кількість опор (в межах Радивилівського району, за межами населених пунктів) – 71 шт;
  • санітарно-захисна зона ПЛ (за межами населених пунктів) – 133,48 га;
  • площа земельн. ділянок, що складають охоронну зону ПЛ (за межами населених пунктів)– 180,48га;
  • площа земельних ділянок, що вилучаються для розташування опор– 0,2321 га;

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: З матеріалами проекту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури, ЖКГ Новоархангельської селищної ради, ознайомлення - протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год. до 17-00 год..

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Новоархангельської  ОТГ з 05 травня 2022 року по 05 червня 2022 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення « Детального плану території земельної ділянки по вул.Садова, 1 села Кам'янече в адміністративних межах Новоархангельської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (за межами населеного пункту)» відбудуться 06 червня 2022 року о 14-30 год. в сесійній залі Новоархангельської ТГ по вул. Центральна, 31,

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій:  начальника відділу регіонального розвитку ,містобудування, архітектури, ЖКГ та екології  Грубий Сергій Петрович

Графічні матеріали містобудівної документації: