ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОЛУЧЕННЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

Дата: 12.04.2022 10:17

Новоархангельське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській  області  повідомляє, що Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства  економіки України та Міністерства  аграрної  політики та продовольства України було створено та впроваджено Національну Платформу продовольчої безпеки (https://dpss.creatio.com/ (далі – Платформа), яка дозволяє не тільки об’єднати зусилля виробників та переробників харчових продуктів для забезпечення безперебійної роботи харчової промисловості, відбудувати харчові ланцюги з постачання сировини, відновити логістичні ланцюги постачання, а й залучити та централізувати зусилля донорів, організаторів гуманітарної допомоги Україні.

За допомогою Платформи можна:

-визначити  потреби  конкретної  військової  адміністрації, територіальної громади та забезпечити цільове формування та надходження гуманітарної допомоги;

-здійснювати прозорий обмін інформацією між військовими адміністраціями на рівні областей з обмеженим доступом до інформації пересічних учасників Платформи;

- спланувати комерційні операції між продавцем та покупцем готової продукції;

-знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів

-залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах.

- знайти покупця для власного комерційного товару;

До реєстрації на платформі запрошуються:

-військово-цивільні адміністрації;

-територіальні громади;

- підприємства-виробники продукції;

- торговельні мережі та просто крамниці;

- спілки й організації, що займаються формуванням та доставкою гуманітарних вантажів;

- підприємства та ФОПи що надають логістичні послуги.

Реєстрація та робота на Платформі https://dpss.creatio.com/ безкоштовна.

Ознайомитися з інструкцією користувача можна на початковій сторінці Платформи.