25 позачергова сесія

Дата: 17.02.2022 09:27

16 лютого 2022 року відбулось засідання двадцять п’ятої сесії восьмого скликання Новоархангельської селищної ради. В роботі сесії прийняли участь 17 депутатів. Розглянуто два нагальних питання «Про внесення змін до рішення селищної ради від 28 січня 2022 року №2255 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоархангельської селищної ради на 2022 рік» та «Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2021 року №1975 «Про бюджет Новоархангельської селищної територіальної громади на 2022 рік»

Питання стосувались виділення коштів на територіальну оборону

Відповідно до протокольного рішення ради національної безпеки і оборони України, що відбулась в п’ятницю,11 лютого, під головуванням Президента України Володимира Зеленського на якому розглянуто питання щодо забезпечення національної безпеки від внутрішніх та зовнішніх загроз, визначено необхідність вжиття Кабінетом Міністрів України, органами сектору безпеки і оборони, місцевою владою заходів до виконання цього Закону у повному обсязі у стислі терміни.

Одноголосно депутатами Новоархангельської селищної ради прийнято рішення, щодо негайного виділення коштів в обсязі 241 тисячі гривень з місцевого бюджету громади на потреби територіальної оборони Голованівського району.Фото без опису