Кіровоградщина в "Помаранчевій зоні"

Дата: 14.02.2022 11:28

Відповідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", пункту 21 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" та з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

На території області з 11 лютого 2022 року встановлюється "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки.