До уваги платників податків! Розпочалася кампанія «Декларування – 2022»

Дата: 25.01.2022 15:04

Новоархангельська  ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській  області  повідомляє, що в Україні проходить кампанія «Декларування – 2022», що розпочалась із січня цього року та буде тривати до 1 травня 2022 року.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані протягом 2021 року подають громадяни щодо доходів, з яких не утримувався податок, та громадяни, що отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, землю, нерухоме або рухоме майно, тощо.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку – до 31 грудня 2022 року.

Декларацію можна подати особисто, надіслати поштою до податкової інспекції за місцем реєстрації або подати в електронній формі через Електронний кабінет платника.

Для отримання консультацій з питань  заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи, платники податків мають можливість звернутися до Центру обслуговування платників Новоархангельської ДПІ  ГУ ДПС у Кіровоградській області  за адресою:  смт. Новоархангельск вул. Барвиста 22  та за телефоном (з мобільного)  05-255-2-13-59 .