Дата: 24.01.2022 13:13

Згідно з наказом МОЗ «Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням» від 30.11.2021 № 2664. Зареєстрований Мін’юстом Наказ №2664 16.12.2021 за № 1624/37246, та опублікований «Офіційним вісником України» від 31.12.2021 № 100, розпорядження селищного голови від 30.12.2021 року №400-к “Про обов’язкове щеплення”, розпорядження від 12.01.2022 року №02-к “Про внесення змін до розпорядження №400-к”.

На період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

органів місцевого самоврядування;

закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;

комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 до 31 січня 2022 року, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.