Проведення просвітницько-профілактичної бесіди для клієнтів пробації

Дата: 17.01.2022 10:53

14 січня 2022 р. фахівцем (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Голованівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області  Наталією Вязниковою спільно з спеціалістом відділення соціальної роботи «Центр соціальних служб» відділу соціального захисту населення Новоархангельської селищної ради Оленою Волощук було проведено просвітницько-профілактичну бесіду із засудженим, який перебуває у конфлікті із законом.

Важливим напрямком роботи пробації є попередження вчиненню кримінальних правопорушень, профілактика шкідливих звичок та інших негативних явищ серед засуджених, які звільнені від відбування покарання з випробуванням.

Так, з метою становлення на шлях виправлення та усвідомлення скоєного для осіб, які перебувають на обліку сектору було проведено просвітницько-профілактичну профілактичну бесіду.

Під час бесіди засуджений дізнався про методи застереження виникнення  шкідливих звичок та їх наслідків, важливість здорового способу життя та профілактика щодо запобігання вчиненню повторного кримінального правопорушення.

Олексій Куций

Начальник Голованівського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області