Цьогоріч 2070 безробітних пройшли професійне навчання

Дата: 22.09.2021 11:32

2070 мешканців області пройшли цьогоріч професійне навчання

Професійне навчання безробітних громадян, що організовує служба зайнятості, має на меті підвищити конкурентоспроможність та мобільність  громадян на сучасному ринку праці.

Головною вимогою при організації професійного навчання безробітних є узгодження й потреб роботодавця, й інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного та закріпленню на робочому місці.

Цьогоріч  2070 безробітних громадян пройшли професійне навчання за сприяння служби зайнятості. Серед професій – продавець продовольчих та непродовольчих товарів, бухгалтер, оператор комп’ютерного набору, оператор лінії у виробництві харчової продукції та ін.