Облаштування інфраструктури біля закладів освіти

Дата: 28.08.2021 09:42

Життя в кожної людини єдине та неповторне, і тому кожен повинен його берегти.

У 2020 році під час виборчої кампанії районною державною адміністрацією поспіхом були встановлені вуличні ліхтарі на паркані ОЗО "Торговицький ЗЗСО І-ІІІст. ім. Є.Ф. Маланюка" з порушенням діючих норм , щодо влаштування мереж вуличного освітлення .  Під час буревію в липні 2021 року стихією було обірвано провід - і під напругою виявився весь паркан освітнього закладу, що несло смертельну небезпеку для оточуючих. Завдяки сприянню Новоархангельської селищної ради вуличне освітлення було переобладнане та встановлено відповідно до норм безпеки та діючих нормативних документів по влаштуванню освітлювальних мереж. Увесь педагогічний , трудовий та учнівський колектив ОЗО «Торговицький ЗЗСО І-ІІІст. ім. Є.Ф. Маланюка" щиро  вдячні селищному голові Ю.П.Шамановському за турботу про безпечне майбутнє молодого покоління .Так, за допомоги Юрія Павловича біля освітнього закладу було облаштовано автомобільну стоянку для працівників та батьків учнів, що дає змогу створити в школі безпечне середовище та забезпечує атмосферу спільної поваги та відповідального ставлення один до одного всіх учасників освітнього процесу.

Фото без опису  Фото без опису