Держпродспоживслужба інформує

ВЕСНЯНІЙ ПОСІВНІЙ В 2023 РОЦІ БУТИ

Незважаючи на всі складнощі воєнного стану, аграріям Кіровоградщини вдалося у 2022 році зібрати 4 млн тонн зернових. Також необхідно відзначити, що Кіровоградська область, за результатами валового збору сільськогосподарських культур, увійшла у трійку регіонів-лідерів.

09:40 15.03.2023

Правила перевезення тварин через кордон.

Правила, які застосовуються для перевезення ввезення або вивезення тварин (собак, котів тхорів, птахів, екзотичних та інших тварин) між державами-членами Європейського Співтовариства були уніфіковані . Ця європейська регламентація (Постанова 998/2003 / СЕ) вступила в дію з 1 жовтня 2004 року. Починаючи з цієї дати, для будь-якої тварини, яка перетинає кордон Європейського Союзу  та інших держав, необхідно  дотримуватися певних вимог .

15:08 08.12.2022

Запаси води під час перебоїв енергопостачання

Через часті обстріли енергетичної та критичної інфраструктури нашої країни почастішали перебої в електро- та водопостачанні. Тож варто заздалегідь підготуватись до таких екстрених умов та вжити деяких заходів:

14:23 29.11.2022

ЩЕ РАЗ ПРО АФРИКАНСЬКУ ЧУМУ СВИНЕЙ

Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні продовжує залишатися складною, 19 червня 2022 року в Кіровоградській області, Кропивницькому районі, селі Івано-Благодатне в приватному секторі було зафіксовано спалах даної хвороби.

10:29 22.06.2022