В Новоархангельській громаді вшанували пам’ять воїнів.

У День Збройних сил України Новоархангельськ вшановує пам’ять тих, хто загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Вічна пам’ять героям! Також сьогодні ми щиро дякуємо усім військовослужбовцям, дівчатам і хлопцям, які продовжують мужньо боронити нашу землю.

11:40 06.12.2022

День людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

15:41 02.12.2022

«Довідка про прописку» більше не потрібна: відтепер витяг про місце проживання можна отримати в застосунку «Дія»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».

14:46 29.11.2022

Два вагомі придбання для громади

За останній місяць технічний парк Новоархангельської громади поповнився двома одиницями техніки. Найперше — по селищу та території громади курсуватиме пасажирський автобус Форд, по друге — комунальне підприємство «Новоархангельське ЖКГ» отримало ще одного колісного помічника у вигляді трактора «Беларус-82.1».

08:04 15.11.2022

Проїзд — безкоштовний!

Десятого листопада відбулася 33 сесія Новоархангельської селищної ради восьмого скликання. На ній було прийнято програму «Соціальний автобус у Новоархангельській територіальній громаді на 2022-2025 роки». І хоча це питання знаходилося під номером 18 у порядку денному сесії, та по своїй важливості підлягає висвітленню першим. Бо проїзд в соціальному автобусі — безкоштовний! Депутати могли ознайомитися з новопридбаним автобусом Форд, а також колісним трактором, які виблискували свіжою заводською фарбою перед селищною радою.

11:35 11.11.2022