За новими тенденціями

Як засвідчує життя, кожен повинен робити те, що вміє найкраще. Лікар — зцілювати, а відповідальні за тепло люди — обігрівати. Виходячи з цього не потрібно лікарю, зокрема головному, заморочуватися з приводу дров, вугілля, справності системи опалення та інших складових опалювального процесу.

08:44 12.07.2022

Звіт начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Новоархангельської селищної ради Євгенія Володимировича Маховика про роботу відділу культури, туризму та культурної спадщини за перше півріччя 2022 року.

Для створення умов розвитку творчості людини, забезпечення доступності до національного культурного надбання на території Новоархангельської громади діє базова мережа закладів культури, яка налічує 27 закладів. До їх штату входить 81 працівник.

10:45 08.07.2022

Звіт начальника служби у справах дітей Новоархангельської селищної ради Тетяни Володимирівни Головань про роботу служби у справах дітей за перше півріччя 2022 року.

На території громади проживає 2724 дитини, крім того — 306 дітей з числа внутрішньо-переміщених осіб. На первинному обліку перебуває 22 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані до сімейних форм виховання, 41 дитина потрапила в складні життєві обставини.

10:45 08.07.2022

Звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської селищної ради  Олени Борисівни Онищенко про роботу відділу освіти, молоді та спорту за перше півріччя 2022 року, та готовність закладів освіти до нового навчального року.

Функціонування освітньої галузі громади в 2021-2022 році забезпечують: Опорний заклад освіти «Новоархангельський навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — гімназія», Опорний заклад освіти «Новоархангельський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», Опорний заклад освіти «Торговицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Є.Ф. Маланюка», в яких навчалося 1438 учнів. Навчально-виховний процес забезпечувало 207 педпрацівників.

10:43 08.07.2022

На засіданні виконкому

Сьомого липня відбулося 10 засідання виконкому Новоархангельської селищної ради, яке проводив очільник громади Юрій Павлович Шамановський. В роботі засідання взяли участь заступник селищного голови Микола Дмитрович Бурдига, секретар селищної ради Олександр Олександрович Зубець, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Миколаївна Білоус та члени виконавчого комітету. Зібрання проходило за допомогою відео зв’язку, тож більшість сільських старост взяли в ньому участь, перебуваючи на підвідомчій території.

09:32 08.07.2022

«Оле!» — фламенко

Такого актовий зал Новоархангельської школи естетичного виховання ще не бачив. В його стінах панувало справжнє іспанське фламенко, привезене харківським хореографом Ольгою Акімченко з батьківщини всесвітньо відомого танцю — спекотної Андалусії. За запрошенням директора закладу Олени Миколаївни Нікітенко, Ольга виступила з лекцією для викладачів, учнів школи і всіх зацікавлених цим екзотичним мистецтвом. Танцівниця неодноразово відвідувала Піренейський півострів, де вчилася автентичному фламенко, а також має досвід роботи в творчих колективах — групі іспанської музики і танцю «CASA de la LUNA» та професійній танцювальній групі в стилі urban flamenco — «Las Ukrainas».

09:24 06.07.2022

Управління Держпраці у Кіровоградській області інформує

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

08:35 06.07.2022

Відбулася 2 еко-зустріч

02 липня 2022 року відбулася 2 еко-зустріч на березі Синюхи. У співпраці з Новоархангельською селищною радою активісти прибирали прибережну зону центрального пляжу. Цього разу було відмічено позитивну динаміку у відвідуванні еко-зустрічі свідомими та небайдужими мешканцями Новоархангельщини та громадян, які тимчасово проживають на території нашої громади.

11:03 04.07.2022

Гаряча лінія пенсійного фонду Кіровоградщини

У липні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини Щочетверга з 11.00 до 12.00 у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів. Так, у липні додзвонювачів консультуватимуть: 07 липня 2022 року – заступник начальника головного управління Юрій ШАРПІНСЬКИЙ; 14 липня 2022 року – заступник начальника відділу розгляду звернень управління обслуговування громадян Лілія МАТВЄЄНКО; 21 липня 2022 року – заступник начальника відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення Микола БУТКОВСЬКИЙ; 28 липня 2022 року – начальник управління контрольно-перевірочної роботи Світлана КРИВЕНКО. Нагадуємо, що у головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області ЩОДНЯ діють прямі телефонні “гарячі” лінії. Фахівці управління обслуговування громадян за номерами (0522) 33-04-41, 050-874-28-63, 097-988-98-68 оперативно нададуть вичерпну інформацію з питань пенсійного спрямування.

09:18 30.06.2022