ПОСІВНІ ЯКОСТІ НАСІННЯ В РЕАЛІЯХ СЬОГОДЕННЯ

Незабаром розпочнеться посівна кампанія озимих культур 2022. А отже, саме час поспілкуватись про посівні якості насіннєвого матеріалу, від яких на 50-60% залежить майбутній урожай.

16:21 30.08.2022

Представлення начальника новоствореного відділу надання соціальних послуг Новоархангельської селищної ради.

Представляти начальника відділу завітали до колективу відділу  селищний голова Юрій Шамановський та керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Світлана Білоус.

10:33 30.08.2022

День пам’яті захисників України

29 серпня — День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

10:37 29.08.2022

З Міжнародним Днем гуманітарної допомоги!

Щороку 19 серпня з ініціативи ООН ми відзначаємо Всесвітній день гуманітарної допомоги. Він заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я та іншими міжнародними організаціями, що привертають увагу до ролі гуманітарних працівників і згадують тих, хто загинув або зазнав травм під час виконання життєво важливих обов’язків. Цей День відзначається відповідно до рішення Генеральної асамблеї ООН A/RES /63/139.

10:39 19.08.2022

На засіданні виконкому

17 серпня відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке проводив голова громади Юрій Павлович Шамановський. В роботі виконкому взяли участь секретар селищної ради Олександр Олександрович Зубець, заступник селищного голови Микола Дмитрович Бурдига, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Миколаївна Білоус, керівники структурних підрозділів і сільські старости, більшість з яких були учасниками зібрання онлайн.

10:41 18.08.2022

Задля безпеки покупців

Згідно розпорядження селищного голови Юрія Павловича Шамановського, створено комісію з перевірки наявності захисних споруд цивільного захисту, придатних для укриття населення в торговельних установах та закладах громадського харчування, що діють на території Новоархангельської селищної ради.

16:31 17.08.2022