З 1 листопада змінилася вартість оформлення ID-картки та закордонного паспорта

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

14:58 02.11.2022

Задля перспективи розвитку головного лікувального закладу краю

17 серпня минулого року Новоархангельську багатопрофільну лікарню очолив Віктор Павлович Лаврінчук. Його кандидатуру обрала конкурсна комісія селищної ради. У своїй конкурсній пропозиції головний акцент Віктор Павлович робив на вирішенні кадрового питання та збільшенні переліку медичних послуг населенню.

11:05 02.11.2022

Як зберегти продукти в холодильному обладнанні    при аварійних відключеннях світла під час воєнного стану.

Як зберегти продукти в холодильному обладнанні   при аварійних відключеннях світла під час воєнного стану.

Через часті обстріли російськими окупантами об'єктів енергетичної інфраструктури, перебої зі світлом на невизначений час можуть призвести до псування продуктів у холодильнику. Тому важливо розуміти, що робити з продуктами з холодильника, якщо раптово зникне світло.

10:34 02.11.2022

«Тих днів не змовкне слава, ще довго в пам’яті болітиме війна»

78 літ віддаляє нас від того вікопомного дня, коли 28 жовтня 1944 року з території України вигнали останнього солдата нацистського рейху. Та спомин про події тієї страшної воєнної круговерті, що забрала мільйони людських життів, розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль, жива до цього часу.

14:15 28.10.2022