Економне опалення дитячого садка

Дата: 23.02.2022 13:54

Економне опалення дитячого садка

Головними пріоритетами в питанні опалення дитячих дошкільних установ, поряд з їх спроможністю забезпечувати необхідний температурний режим, також є екологічність, безпечність та економічність.

15 лютого 2002 року в систему опалення було встановлено 3 насоси для перекачки води з метою покращення обігріву приміщення.

Голова Новоархангельської селищної ради Юрій Шамановський проінспектував проведені роботи  покращення опалення Торговицького закладу дошкільної освіти Новоархангельського закладу дошкільної освіти №1.

Згідно законодавчо затвердженим нормам, в дитячих садках температура в приміщеннях де постійно перебувають діти, повинна становити +19 - +23 С – ці цифри прописані в санітарному регламенті для дошкільних навчальних закладів.

Очевидно, що питання якісного та безпечного опалення для дитячих садків вкрай важливе для підтримки здоров'я дітей і забезпечення їм комфортних умов навчання і розвитку.