Консультування клієнтів пробації з правових питань

Дата: 17.02.2022 16:28

Днями, в приміщенні Голованівського районного сектору №3 філії «Центр пробації» в Кіровоградській області, під час чергової реєстрації головним юристом сектору Новоархангельського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Володимиром Журавкою проведено консультування з правових питань осіб, які перебувають на обліку сектору. До дистанційного пункту звернулися клієнти пробації, які потребували роз’яснень з питань офіційного працевлаштування та правових наслідків у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень. Головним юристом сектору Новоархангельського бюро правової допомоги надано консультації згідно чинного законодавства. Також  проінформовано щодо категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної правової допомоги, порядку отримання первинної та вторинної правової допомоги та надано інформаційні матеріали про види правових послуг, що надаються сектором Новоархангельського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги, із зазначенням контактних даних.

Під час зустрічі обговорено питання щодо прав громадян, їх захисту, причин злочинності, через які молоді люди опиняються на лаві підсудних, а також шляхів їх подолання.

Підвищення правової допомоги обізнаності осіб, які перебувають на обліку в установах пробації, є важливим чинником запобігання випадків повторного скоєння злочинів та правопорушень.

Олексій Куций

Начальник Голованівського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області