День Єдності

Дата: 16.02.2022 12:02

16 лютого - День Єдності, а не нападу!

16 лютого 2022 року відзначається Всеукраїнський день єднання. Своїм указом його створив Президент України Володимир Зеленський. Він буде символізувати єдність українців проти нового акту агресії з боку Росії проти України.

У чому суть Дня єднання

У президентському указі №53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

"Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність", – сказав Зеленський під час відеозвернення до народу 14 лютого.

Так, сьогодні, на центральній площі селища відбувся патріотичний захід спрямований на єднання та підтримку українців – підняття державного Прапора, виконання Гімну та розгорнуто велике полотно дежавного Прапора України.

“Днем єдності” має стати кожен день, поки за парканом нашої  Батьківшини, стоять ворожі війська.