Закупівля електричної енергії

Дата: 14.02.2022 10:04

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обгрунтування:

постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Мета проведення закупівлі:

забезпечення потреб Замовника на 2022 рік.

Замовник:

Відділ освіти,молоді та спорту Новоархангельської селищної ради

ЄДРПОУ:

Вид процедури:

відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі:

UA-2022-01-04-003277-с

Назва предмета закупівлі

Еленктрична енергія

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі(електроенергії),умови постачання,розподілу та розрахунку споживачем складені відповідно до потреб Відділу освіти,молоді та спорту Новоархангельської селищної ради та викладені в тендерній документації по проведеній закупівлі.

Очікувана вартість предмета закупівлі

Згідно інформації, розміщеної в мережі Інтернет, в електронній системі публічних закупівель України «ProZorro», ринкової вартості товару на період проведення закупівлі, наданої документації по розрахунку вартості предмету закупівлі та його потребної кількості,

- Розмір бюджетного призначення складає- 828.123 гривень 00 коп. з ПДВ

Очікувана  вартість на закупівлю електроенергії складала828.123.00 грн.

-За підсумком поданих пропозицій у відкритих торгах на постачання електроенергії  заключено договір з ТОВ «Фінансово-промислова компанія «РЕСУРСГРУП» , № 25 від 11.02.2022 року, на постачання електроенергії  обсягом 124342 кВт, на загальну  сумму  655.174 гривні 99коп.