Благоустрій селища

Дата: 09.02.2022 09:18

Благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа. Не має значення, прилягає територія до Вашого будинку, підприємства, або до нежитлової будівлі, в кожному разі - це повинно бути джерело позитивних емоцій, формуюче позитивну думку про власників цієї території. Адже, благоустрій селища, це не тільки естетичний вигляд території, а й показник культури та свідомості його жителів.

7 лютого працівниками з благоустрою розпочато роботи по впорядкуванню території громади. Середина лютого, це вже маленький початок весни, і робота комунальників  форматується з прибирання сніжних опадів до розчищення території від сухого гілля та відмерлих після зими насаджень.

Природа відновлює свій життєвий цикл і комунальники мають бути готові та завчасно розпочинати роботи з впорядкування території, ще задовго до оголошення місячника з благоустрою. Адже підвідомча територія значно зросла, а штат комунальників не змінився, що значно збільшило навантаження на працівників. Дякуємо за працю комунальникам, які не шкодують сил і роблять все можливе задля комфортного життя громади.