КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 31.01.2022 11:33

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

31 січня 2022 року

31 січня 2022 року під головуванням заступника Новоархангельського селищного голови Миколи Бурдиги відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено такі питання, а саме:

• Про розгляд заяви матері малолітньої дитини щодо отримання дозволу на надання згоди малолітній дитині прийняти в дар земельні ділянки;
  • Про розгляд заяви громадян про надання дозволу на оформлення в установленому законом порядку земельних ділянок на ім’я малолітньої дитини;
  • Про розгляд заяви батька малолітніх дітей щодо отримання дозволу на написання заяви на отримання земельної ділянки на ім’я малолітніх дітей;
  • Про розгляд заяви батька малолітньої дитини щодо отримання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини;
  • Про розгляд заяви матері малолітньої дитини щодо отримання дозволу на підписання договору дарування земельної ділянки на ім’я малолітньої дитини;
  • Про розгляд заяви батька малолітньої дитини щодо визначення днів та годин побачень зі своєю малолітньою дитиною;
  • Про розгляд заяви бабусі щодо визначення днів та годин побачень зі своєю малолітньою внучкою;

У роботі комісії взяли участь заступник Новоархангельського селищного голови Микола Бурдига, начальник служби у справах дітей селищної ради Тетяна Головань, головний спеціаліст служби у справах дітей селищної ради Інна Хміль, інспектор по роботі з молоддю Новоархангельської селищної ради Світлана Ягольницька, інспектор ювенальної превенції сектору превентивної діяльності (СПД) №3 (смт Новоархангельськ) Голованівського РВП ГУНП в Кіровоградській області Тетяна Нетреба, начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської селищної ради Олени Онищенко, завідувач відділення соціальної роботи "Центр соціальних служб" відділу соціального захисту населення Новоархангелської селищної ради Яніна Киян.

На засіданні комісії були розглянуті всі питання, що винесені на порядок денний. На засідання були запрошені і батьки, яким були надані відповідні рекомендації. Під час обговорення питань, члени комісії висловили свої думки. У ході дискусій прийняли ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почували діти.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення з метою захисту прав і законних інтересів дітей.