Маркетплейс цифрових продуктів та рішень для громад

Дата: 31.01.2022 08:28

Маркетплейс цифрових рішень для громад від Мінцифри — як бізнес може додати свої розробки
Мінцифри запускає маркетплейс цифрових рішень для громад.

Компанії-розробники зможуть розміщувати свої пропозиції програмного забезпечення, IT-продуктів та інструментів цифровізації. А команди цифрової трансформації та громади зможуть придбати на маркетплейсі рішення та втілювати їх для ефективної цифрової трансформації.
Для компанії додавання цифрового продукту на сайт займатиме до 10 хвилин. На порталі є змога вказати послуги за галузями (наприклад, освіта, медицина, транспорт) та використати відповідні теги. А також є зручна система фільтрів
Реєстрація компанії на маркетплейсі — це можливість посилити репутацію бренду та розповісти всій країні про свої цифрові розробки.
Для чого це розробникам/ бізнесу?
•    розміщення пропозиції на майданчику вибору цифрових рішень — змога розповісти про свої продукти громадам
•    формування пулу нових клієнтів
•    підвищення впізнаваності бренду по всій Україні
Хто може розміщувати свої продукти?
•    Компанії, що виробляють програмні продукти
•    Фізичні особи, зареєстровані як підприємці, що виробляють програмні продукти
•    Комунальні підприємства, що виробляють програмні продукти
•    ЦОВВ та інші державні установи, що виробляють програмні продукти
Основною аудиторією маркетплейсу будуть установи та люди, що є драйверами цифрової трансформації. Серед них CDTO та цифрові лідери, голови громад, керівники IT-відділів ОДА та ОМС, профільні та громадські організації, громадяни, які зацікавлені у впровадженні сталого цифрового розвитку в регіонах України.
Детальніше ознайомитися з порталом та його можливостями можна за посиланням: https://market.hromada.gov.ua/