Запрошуємо на контрактну службу

Дата: 26.01.2022 09:59

Запрошуємо на контрактну службу

На сучасному етапі розвитку України актуальним є знецінення її обороноздатності та захист територіальної цілісності. За таких умов, головна увага керівництвом держави приділяється комплектуванню Збройних Сил України.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Кіровоградської області проводять відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади офіцерського, сержантського та солдатського складу до підрозділів ТРО області.

Підрозділ ТРО буде базуватися в с.Розкішне Голованівського району. Перевага надається військовозобов’язаним офіцерського складу  у званні молодший лейтенант – капітан, та особам сержантського складу.

Звертаємо увагу, що проходження військової служби за контрактом у підрозділах територіальної оборони (ТрО) забезпечує право на:

• стабільне грошове забезпечення (від 11000 до 16500 тис.грн);

• додаткові грошові виплати та винагороди (матеріальна допомога на оздоровлення, для вирішення соціальних питань, підйомна допомога тощо);

• можливість професійного та кар'єрного росту;

• якісне безкоштовне медичне обслуговування;

• щорічну відпустку від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років та виплати при вибутті у відпустку, окрім щомісячного грошового забезпечення, матеріальної допомоги на оздоровлення;

• додаткові відпустки ( згідно із законодавством);

• збереження робочого місця та середньомісячного заробітку за цивільним місцем роботи;

• інші соціальні гарантії встановлені законодавством для військовослужбовців Збройних Сил України;

• проходження військової служби на території свого району.

Кандидатами на військову службу за контрактом у підрозділах ТрО можуть бути чоловіки, а також жінки віком до 57-ти років.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся за адресою смт.Новоархангельськ вул. Центральна 39 каб.7 до 3-го відділу Голованівського РТЦК та СП за тел.5-00-82, 0976724622.

Наразі Кіровоградщині вкрай необхідні свідомі громадяни нашого краю, які готові стати на сторожі миру і спокою рідної домівки та Батьківщини!