Урочистий захід з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

Дата: 09.12.2021 08:00

7-го грудня в залі Новоархангельської селищної ради відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

З промовою та привітанням до працівників селищної ради звернувся Максим Едуардович Опалько, помічник народного депутата Верховної Ради України Кузбита Юрія Михайловича, який вручив почесні грамоти та нагрудні знаки Верховної Ради голові Новоархангельської селищної ради Шамановському Юрію Павловичу та директору Новоархангельського НВК "Заклад ЗСО І-ІІІст.-гімназія" Косенко Ірині Миколаївні.

До привітань, також долучився голова Новоархангельської селищної ради Шамановський Юрій Павлович, який привітав усіх присутніх з професійним святом та вручив почесні грамоти Кіровоградської обласної ради очільникам медичних закладів громади, колективи яких знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією: директору комунального некомерційного підприємства "Новоархангельська багатопрофільна лікарня" Лаврінчуку Віктору Павловичу та директору комунального некомерційного підприємства Новоархангельської селищної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Козаченку Ярославу Олеговичу, грамотами Голованівської районної ради були нагороджені начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської селищної ради Онищенко Олена Борисівна та директор ОЗО "Торговицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. імені Є.Ф.Маланюка" Шевчук Наталія Анатоліївна, також подяку Голованівської районної ради отримав начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Новоархангельської селищної ради Маховик Євгеній Володимирович.

Урочистості супроводжувались виступами працівників відділу культури, туризму та культурної спадщини Новоархангельської селищної ради та вокалістами громади. Ведучими святкової програми були художній керівник Торговицького будинку культури Олена Юріївна Сторожук та директор Новоархангельського селищного будинку культури Василь Іванович Ільченко.

Усі присутні мали можливість насолоджуватись пісенними композиціями у виконанні Олександра Бабенка, дуету Євгена Маховика та Хомяченка Олександра, Худіної Вікторії, Матвієнко Тетяни, Василя Ільченка, Хомяченка Олександра, дуету Куліш Ірини та Євгена Маховика.