Захід до Міжнародного Дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 11:50

Захід до Міжнародного Дня людей з інвалідністю

03 грудня 2021 року до дня відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю фахівцем Голованівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області Наталією Вязниковою спільно з волонтером пробації Оленою Волощук, психологом Торговицького професійно-технічного училища №30 на базі училища для учнів вищезгаданого закладу провели лекцію на тему «Толерантне ставлення до дітей з обмеженими можливостями».

Метою заходу було навчити учнів «творити» добро через добрі справи, оволодіти мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, розвивати уявлення про такі поняття моралі - як доброта, чуйність, уважність, доброзичливість, співчуття, вихованню в учнів толерантного ставлення до дітей-інвалідів, вмінню співчувати та бажанню прийти на допомогу.

Захід спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії дітей, захисту їх гідності, прав та благополуччя.

Начальник Голованівського районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області

Олексій Куций