День пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років

Дата: 27.11.2021 15:05

Щороку в останню суботу листопада Україна вшановує пам’ять невинних жертв Голодомору-геноциду.

На центральному кладовищі в смт Новоархангельськ з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років в Україні, відбувся мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку “Жертвам голодомору 1932-1933 років”.

У заході взяли участь працівники відділу культури, туризму та культурної спадщини Новоархангельської селищної ради, представники релігійної громади та жителі громади.

День пам’яті жертв голодоморів є найтрагічнішою сторінкою в історії України та однією з найбільш великих катастроф за все існування людства. В цей день Україна шанує пам’ять мільйонів жертв голодоморів і низько вклоняється проявленій твердості та мужності нашого народу.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували душі померлих від голоду.

Молебень за упокій невинно убієнних відслужив настоятель Свято- Володимирівського храму протоієрей отець Ілля Сович спільно з представниками релігійної громади.

Фото без опису??????