Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 11.11.2021 10:00

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначили в нашій громаді щорічно 9 листопада.
Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість. ІІ основою можна вважати культуру індоєвропейських предків слов'ян, слов'янські джерела, культури Київської Русі — дохристиянську і християнську. Без сумніву, культурний розвиток народів відбувається в процесі їх постійних взаємовідносин. Чим більше різних впливів акумулює в собі культура народу, тим більш культурним є цей народ. Українська культура зайняла гідне місце і в світі, проникнута козацьким нескореним національним духом свободи і вольності, поборовши гніт «соціалістичної культури», адже Україна в цей період, не дивлячись на всі втрати, в тому числі і криваві, зробила гігантський ривок в освіті, культурі, науці і техніці. Щиро вдячні співробітникам музеїв, бібліотек, клубів, аматорських колективів та мистецьких закладів за самовіддану працю, безперервний творчий пошук, відповідальне ставлення до своєї високої просвітницької місії, за те, що приносите у наше життя свято і гарний настрій. Навіть сьогодні, під час локдаунів, обмежень, що є найбільшою перепоною для творчих людей у представлені своєї роботи та досягнень до глядачів, працівники культури нашої громади не обмежують свій талант. Відділ культури Новоархангельської громади розпочав роботу в новому форматі – на просторах інтернету, постійна, багатогодинна студійна  робота, вдосконалення техніки акторської майстерності, нові твори все для того, аби не допустити втрати зв’язку з глядачами.  Наші вчителі музичної школи організовують участь вихованців у різних онлайн конкурсах і фестивалях, здобуваючи перемоги та прославляють нашу громаду. Бажаю всім витримати нинішні випробування  та реалізувати всі плани. Зичимо вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі.