Вакцинація персоналу та клієнтів пробації на Новоархангельщині

Дата: 18.10.2021 16:45

Масштабна вакцинальна кампанія набирає оберти. Мільйони людей у всьому світі вже встигли отримати щеплення проти COVID-19. Наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19, тому для того щоб зберегти здоров’я потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової вакцинації населення.

Саме з такою метою, 18 жовтня 2021 року персонал Голованіського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області разом з бажаючими клієнтами пробації, що перебувають на обліку сектору, прибули до Новоархангельської багатопрофільної лікарні для отримання щеплення від COVID-19. Лікарем перед вакцинацією було проведено огляд присутніх та роз’яснено про ризики та можливі побічні ефекти щеплення. Персонал та клієнтів пробації було вакциновано та призначено дату другої вакцинації.

Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами.

Голованівського РС №3

філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області Олексій Куций