КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 13.10.2021 10:43

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

13 жовтня 2021 року

13 жовтня 2021 року під головуванням Новоархангельського селищного голови Юрія Шамановського відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено такі питання, а саме:

• Про розгляд заяви батька малолітньої дитини на написання заяви від імені малолітньої дитини щодо отримання земельної ділянки, загальною площею 2,0 га, для ведення особистого селянського господарства на ім’я малолітньої дитини ;
  • Про розгляд заяви батька малолітньої дитини на написання заяви від імені малолітньої дитини щодо отримання земельної ділянки, загальною площею 2,0 га, для ведення особистого селянського господарства на ім’я малолітньої дитини;
  • Про розгляд заяви матері неповнолітньої дитини на написання заяви від імені неповнолітньої дитини щодо продажу земельної ділянки, яка належить неповнолітній дитині на праві власності;

У роботі комісії взяли участь Новоархангельський селищний голова Юрій Шамановський, заступник голови Новоархангельської селищної ради Микола Бурдига, начальник служби у справах дітей селищної ради Тетяна Головань, головний спеціаліст служби у справах дітей селищної ради Інна Хміль, інспектор ювенальної превенції сектору превентивної діяльності (СПД) №3 (смт Новоархангельськ) Голованівського РВП ГУНП в Кіровоградській області Тетяна Нетреба, начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоархангельської селищної ради Олени Онищенко, начальник соціального захисту населення селищної ради Олександр Остапчук, психолога центру соціальних служб Новоархангельської селищної ради Яніна Киян.

На засіданні комісії були розглянуті всі питання, що винесені на порядок денний. Під час обговорення питань, члени комісії висловили свої думки. У ході дискусій прийняли ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почували діти.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення з метою захисту прав і законних інтересів дітей.