Закупівля автомобіля екстреної медичної допомоги

Дата: 13.10.2021 09:15

12 жовтня 2021 року було здійснено закупівлю автомобіля екстреної медичної допомоги типу В, марки Volkswagen Crafter Державним підприємством "Медичні закупівлі України" у співфінансуванні з Новоархангельською селищною радою, який було передано центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської ОДА (с.Торговиця).

Автомобіль сертифікований Міністерством охорони здоров’я та облаштований сучасним обладнанням за європейськими стандартами: дефібрилятором, пульсоксиметром, інфузоматом, глюкометром, стаціонарним балоном з киснем, апаратом ШВЛ тощо. Це дозволяє медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в кареті швидкої.

Для персоналу було проведено навчання по експлуатації та використанню обладнання, яким оснащене нове авто.

У період пандемії всі зрозуміли, що медична сфера потребує підтримки й уваги.

«Кожен житель не тільки нашої громади повинен отримувати якісні медичні послуги, а медичний працівник мати гідні і комфортні умови праці. Співфінансування надавала виключно Новоархангельська селищна рада, проте реанімобіль буде обслуговувати як Новоархангельську територіальну громаду, так і Надлацьку та Підвисоцьку.», -зазначив голова селищної ради Юрій Шамановський.