До відома землекористувачів!

Дата: 05.10.2021 09:21

До відома землекористувачів!

З метою підвищення рівня матеріального добробуту власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що призведе до відновлення соціальної справедливості в сільській місцевості, на черговій сесії Новоархангельської селищної ради прийнято рішення «Про встановлення мінімальної орендної плати за використання земель сільськогосподарського призначення» та «Про встановлення мінімального рівня декларування доходів від використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення», які встановлюють мінімальний розмір орендної плати на території Новоархангельської селищної ради за використання земель сільськогосподарського призначення на рівні 10% від нормативної грошової оцінки вартості земельної ділянки.

Адже, орендна плата за землю є одним із основних та обов'язкових платежів до міцевого бюджету, який сплачується орендарем земельної ділянки, що перебуває у державній чи комунальній власності.

Рекомендовано мінімальний рівень декларування доходів від використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення фізичними або юридичними особами одноосібно або на умовах оренди у розмірі 10% від нормативної грошової оцінки вартості земельної ділянки.

Секретар Новоархангельської селищної ради    Олександр ЗУБЕЦЬ