Відкриття спортивного майданчика в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна - активні парки»

Дата: 27.09.2021 11:31

25 вересня 2021 року в центральному парку селища Новоархангельськ відбулося урочисте  відкриття спортивного майданчика в рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Здорова Україна - активні парки".

В урочистому відкритті взяли участь:

• Заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Поліщук Сергій Юрійович;
  • Заступник голови Голованівської райдержадміністрації, Бугаєнко Ольга Петрівна;
  • Начальник управління регіонального розвитку містобудування та архітектури Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кулікова Вікторія Володимирівна;
  • Начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та організації співпраці з громадянами Голованівської райдержадміністрації, Позивай Ігор Володимирович;
  • Голова Новоархангельської селищної ради, Шамановський Юрій Павлович.

Під час презентації "Активного парку" тренер Юрій Мелещенко  та юні спортсмени продемонстрували вправи, які можна виконувати на спортивному майданчику. Тренажери можна використовувати для занять людям усіх вікових категорій. Також присутні продемонстрували роботу табличок з QR-кодами.