День рятівника

Дата: 17.09.2021 14:28

Сьогодні громадяни нашої країни вшановують тих, хто ризикує своїм життям заради життів інших людей. Рятувальник - це людина, яка захищає населення від вогню або проводить аварійно-рятувальні операції. Вона діє не тільки при локальних епізодах, але і під час техногенних або природних катастроф.

Бажаємо сил, впевненості, сміливості, рішучості і завзятості, відважно і гордо рятувати життя і долі людей. Бажаємо тверезо оцінювати кожну ситуацію і вперто боротися до переможного кінця! Безпечної та успішної діяльності без помилок і важких випадків. Довгого і благополучного життя без тривог і невдач. Всіх благ і здоров'я.