ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ

Дата: 10.09.2021 15:50

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок) оголошується конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

1. Організатор: Виконавчий комітет Новоархангельської селищної ради.

2. Перелік об’єктів конкурсу на 10 вересня 2021 року:

Номер маршруту

Назва маршруту

Кількість/резерв та клас автобусів

Режим руху

Час відправлення з кінцевих зупинок та час прибуття до кінцевих зупинок

Періодичність

Пасажиро-місткість

1.

1/2 3/4 5/6

Новоархангельськ - Торговиця

8:30 – 8:55 15:0 – 15:25

09:00 – 9:25 15:30 – 15:55

щоденно крім суботи та неділі

2.

1/2 3/4

Новоархангельськ- Свердликове

12:30 -  12:55

Середа – п’ятниця

3.

1/2 3/4

Новоархангельськ - Кам’янече

07:50 -08:20 12:00-12:30

08:30-09:00 12:35-13:05

Вівторок -четвер – п’ятниця

3. Умови конкурсу:

3.1. Обов’язкові умови конкурсу: для здійснення перевезень пасажирів на внутрішніх маршрутах загального користування у Новоархангельській селищній територіальній громаді допускаються автобуси:

• зареєстровані відповідно до чинного законодавства;
  • які перебувають у належному технічному стані;
  • обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху;
  • пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

3.2. Додаткові умови конкурсу: відповідно до п. 10 Порядку та ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» перевізник зобов’язаний:

- обладнати всі автобуси засобами GPS-моніторингу, підключити їх до системи, визначеної Організатором, забезпечити належну експлуатацію та постійну роботу встановлених засобів GPS-моніторингу, а також ремонт, модернізацію та заміну;

- забезпечити утримання кінцевих зупинок відповідного маршруту в належному санітарному стані та розміщення на них розкладів руху автобусів своїх маршрутів.

Перевізник-претендент зобов’язаний надати підтвердження можливості виконання Додаткових умов конкурсу (письмове зобов’язання довільної форми).

4. Порядок одержання інформації про об’єкти конкурсу: з оголошення або за адресою: 26100, смт. Новоархангельськ, вул. Центральна, 31, відділ економіки та інвестицій , e-mail: viddileconomik@ukr.net, novselrada@ukr.net

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі: 12 год. 00 хв. 11 жовтня 2021року.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсі: виконавчий комітет Новоархангельської селищної ради, з 8.30 до 16.30, будні дні (Пн. – Пт.), 26100, смт. Новоархангельськ, вул. Центральна, 31.

7. Місце і дата одержання бланків документів для участі у конкурсі: документи для участі у конкурсі перевізники-претенденти подають відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету:  15 жовтня 2021року  о 10-00 год. Зал засідань Новоархангельської селищної ради.

9. Розмір плати за участь у конкурсі: плата не передбачається.

Виконавчий комітет Новоархангельської селищної ради

Рішення