Громадські обговорення

Дата: 08.09.2021 11:22

Шановні мешканці Новоархангельської територіальної громади!

На долю нашого покоління випала надзвичайна можливість – докорінно змінити і реорганізувати устрій власного життя. І не лише заради нашого нинішнього покоління, але й на майбутнє.

Децентралізація влади дала можливість створити умови для стрімкого соціально-економічного розвитку. Україна стає сильнішою, коли стають сильнішими громади.

Новоархангельщина — унікальна, красива місцевість у центральній Україні з великою історією, і на нас покладено спільну відповідальність — збудувати її прекрасне майбутнє.

ХХІ століття буде століттям розвитку громад, і Новоархангельщина має рухатися в ритмі століття і провадити зміни, які наблизять її до найкращих адміністративних одиниць світу.

Наша стратегія — це саме той дороговказ, який зможе привести нас до реалізації цієї мети. Стратегія — це більше ніж документ, це широкий договір між громадянами, бізнесом і місцевою владою щодо спільної роботи заради перетворення нашої громади на громаду майбутнього. На громаду, яка зможе розкрити свій потенціал і стати бізнес-лідером регіону, лідером самоврядування та громадою із високою якістю життя.

Стратегія розвитку Новоархангельської територіальної громади на період до 2030 року є інструментом, що відкриє ще більше можливостей для розвитку нашої громади та допоможе вирішити більшість нагальних питань, працюючи на благо кожного її мешканця.

Прошу надавати Ваші пропозиції та зауваження на електронну адресу Новоархангельської селищної ради - novselrada@ukr.net

Новоархангельський                                                    Юрій Шамановський

селищний голова

Стратегія розвитку Новоархангельської територіальної громади на 2021-2030 роки