Конкурс на заміщення вакантної посади директора Новоархангельського будинку культури № 3.

Дата: 20.08.2021 10:41

Відділ культури, туризму та культурної  спадщини Новоархангельської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Новоархангельського будинку культури № 3.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку; відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу; копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Приймання документів  для участі в конкурсі розпочинається з дня оприлюднення оголошення до 24.09.2021 року.

Зазначені документи надсилаються на поштову :  26100 смт Новоархангельськ  вул. Слави, 44 та електронну: kultura.na.otg@gmail.com адреси відділу культури, туризму та культурної спадщини Новоархангельської селищної ради.

Вимоги до кандидата:

Директором Новоархангельського будинку культури № 3  – може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки та представити презентацію проектів програми розвитку закладу культури, на посаду якого оголошено конкурс на один і п’ять років.