Активний парк

Дата: 18.08.2021 14:57

Запрошуємо на тренування на нову спортивну локацію, розташовану на території центрального парку.

Задля проведення мешканцями індивідуальних тренувань на площадці встановлені: шведська стінка, бруси, турнік, лавочка, а також сходинки для стрибків.

Також кожен охочий може тренуватися за допомогою мобільного телефону: для цього в найближчі дні будуть встановлено таблички з QR-кодами, які достатньо за допомоги смартфону відсканувати, та обрати в меню сайту рівень складності вправ. Виконати їх допоможе віртуальний тренер.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» ініційовано Президентом України у 2021 році з метою зробити спорт ближчим до людей.