Он-лайн захист проєкту "Реновація соціального пляжу "Потужна Синюха"

Дата: 30.06.2021 16:00

30 червня 2021 року відбувся он-лайн захист проєкту  "Реновація соціального пляжу "Потужна Синюха"" на обласному пітчингу проєктів соціальної дії у Кіровоградській області. Він здійснюється  Британською Радою спільно з трьома досвідченими спів-заявниками (ОГС): НУО "Міцна громада, НУО "Молодіжна Платформа, та Херсонським обласним благодійним фондом "Об’єднання", що розміщуються на сході, заході та на півдні України. Проєкт здійснюється на всій території країни, яка перебуває під контролем Українського Уряду (підконтрольній Уряду території, ПУТ), в тому числі на ПУТ Донецької і Луганської областей.

Захист відбувався у формі Zoom конференції, де були присутні представники Британської Ради, а також ініціативні групи з усієї Кіровоградської області. Участь у конкурсному захисті проєктів брали 18 команд області. Нашу громаду представляла спеціаліст відділу економіки та інвестицій (гранти) Новоархангельської селищної ради Людмила Сидоренко.

Загальна оцінка за проєкт складалася з таких критеріїв:
1) чіткість визначення мети, результатів та стратегії;
2) відповідність пріоритетам Активних Громадян (міжкультурний діалог, розвиток громади, інклюзія) та критеріям конкурсу;
3) обґрунтованість бюджету;
4) вплив;
5) співпраця з органами влади;
6) сталість проєкту;
7) залучена аудиторія.

Всі питання було максимально чітко та лаконічно висвітлено. Результати конкурсу уже 02 липня 2021 року!