Вшанування пам’ятi жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 18:11

Кожного року 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.

Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до рідної землі допомогла нашим землякам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу.

Кожен раз в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя…

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

З нагоди відзначення пам’ятної дати та вшанування пам’яті жертв війни в Україні керівництво Новоархангельської селищної ради та представники територіальних організацій поклали квіти до пам'ятника загиблих воїнів та пам'ятника воїнів АТО.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!