Привітання неповнолітніх засуджених суб’єктів пробації з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 02.06.2021 16:57

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Головною метою Дня дітей є привернення уваги до проблем дитинства, заохочення миру і взаєморозуміння між дітьми; закликати батьків, суспільство, організації до захисту прав та свобод дітей.

Так, 01.06.2021 року працівниками Новоархангельського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно з волонтером пробації Оленою Волощук здійснено виїзд за місцем проживання неповнолітніх, які знаходяться на обліку сектору. Під час зустрічі неповнолітні отримали привітання з Днем захисту дітей та подарунки. Фахівцем сектору Наталією Вязниковою з неповнолітніми проведено профілактичну роботу з метою недопущення вчинення повторних кримінальних правопорушень, з батьками  проведено бесіду щодо виховання та контролю поведінки дітей.

Фахівець (з соціальної роботи із суб’єктами пробації) Новоархангельського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області

Наталія Вязникова