Увага! Конкурс!

Дата: 09.06.2021 13:23

08 червня 2021 року рішенням виконавчого комітету Новоархангельської селищної ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки (прапор, герб та гімн) Новоархангельської територіальної громади. Затверджено Положення про проведення конкурсу та склад комісії по визначенню переможців конкурсу на кращу офіційну символіку Новоархангельської територіальної громади.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 10.06.2021 по 07.07.2021 р . включно;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 08.07.2021 по 17.07.2021 р. включно;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 18.07.2021 по 24.07.2021 р. включно;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 26.07.2021р.;

5 етап – затвердження Новоархангельською селищною радою офіційної символіки територіальної громади – до 09.08.2021р.

Детальніше про порядок участі у конкурсі, вимоги та порядок подачі конкурсних робіт, нагородження переможців конкурсу Ви можете дізнатися у Положенні.

Рішення.pdf