Мінцифра презентує Цифрограм 2.0 для громадян — нову версію національного тесту на цифрову грамотність

Дата: 01.06.2021 15:45

13 травня Мінцифри запустило Цифрограм 2.0. За основу для Цифрограм 2.0 було взято адаптовану Рамку цифрових компетентностей для громадян України, яку було створено українськими експертами на основі європейської концептуально-еталонної Рамки цифрових компетентностей для громадян ЄС. Завдяки цьому в тесті визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за шістьма сферами:

1.    Основи компьютерної грамотності
2.    Інформаційна та медіаграмотність – вміння працювати з даними
3.    Створення цифрового контенту
4.    Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві
5.    Безпека у цифровому середовищі
6.    Вирішення технічних проблем – навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.

Відповісти на 90 запитань із цифрової грамотності? Легко!
Ми підтримуємо ініціативу Міністерства цифрової трансформації з навчання цифрових компетентностей. Бо цифрові навички сьогодні — це як вміти писати, читати та рахувати. Тож всією командою проходимо національний тест на цифрову грамотність Цифрограм 2.0.
Командо, ваші сертифікати заохочуємо публікувати в коментарях та надихати ваших прикладом інших!
Безкоштовно скласти тест і отримати сертифікат можна на порталі Дія. Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua/digigram