Профілактика вживання наркотичних засобів серед молоді

Дата: 17.05.2021 09:16

11 травня 2021 року працівниками Новоархангельського районного сектору з питань пробації для учнів Торговицького професійно-технічного училища №30 був проведений захід на тему: «Від шкідливої звички до повної залежності».

Бесіда була спрямована на попередження вживання наркотичних речовин та мінімізацію вживання для осіб, які вже мають залежність. Під час бесіди обговорено, що залежність, яка виникає у молоді внаслідок вживання наркотичних речовин – небезпечне захворювання, яке пов’язане з деградацією особистості, питання впливу наркотичних речовин на організм людини та про наслідки скоєння протиправних дій внаслідок перебування людини у стані наркотичного сп’яніння.

Учням вкотре наголошено, що проблема вживання наркотичних засобів та слабоалкогольних напоїв є однією з найбільш актуальних на сьогоднішній день.

Метою даної зустрічі – донести до учнівської молоді важливість та актуальність теми шкідливості вживання та розповсюдження наркотиків серед підлітків, а також відповідальність за вчинення даних дій.

Олексій Куций

Начальник Новоархангельського районного сектору з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області