ФОП здійснює роздрібний продаж товарів у магазині, розташованому на території ринку: чи може вона бути платником єдиного податку першої групи?

Дата: 11.05.2021 09:45

Новоархангельська ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області  інформує, що фізична особа — підприємець, яка здійснює роздрібниий продаж товарів в магазині, що розташованиий на території ринку, не може бути платником єдиного податку першоії групи. До першоії  групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи — підприємці, які не використовують працю наийманих осіб, здійснюють винятково роздрібниий продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.